• Mgr. Eva Baková
      • Mgr. Eva Baková
        Eva. Bakova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Messenger, mobilný telefón):
        Streda 13:00 - 14:00
      • Mgr. Erika Bartošová
      • Mgr. Erika Bartošová
        Erika.Bartosova@zspavlovceuh.sk
        MŠ - Streda 14:00 - 15:00
        ZŠ - Pondelok 08:00 - 09:00
      • Mgr. Kristína Bartošová
      • Mgr. Kristína Bartošová
        Kristina.Bartosova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (mobil):
        Utorok 13:00 - 13:30
        Štvrtok 13:00 - 13:30
      • Mgr. Martina Čisárová
      • Mgr. Martina Čisárová
        Martina.Cisarova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Messenger, Teams):
        Utorok 13:00 - 13:30
        Streda 13:00 - 13:30
      • Mgr. Gabriela Gencová
      • Mgr. Gabriela Gencová
        Gabriela.Gencova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Messenger, Teams, mobil):
        Utorok 13:00 - 13:30
        Štvrtok 13:00 - 13:30
      • Ing. Eva Grajcárová
      • Ing. Eva Grajcárová
        Eva.Grajcarova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Teams, mobil):
        Streda 13:00 - 14:00
      • Mgr. Mária Hašuľová
      • Mgr. Mária Hašuľová
        Maria.Hasulova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Teams, messenger, mobil):
        Utorok 13:30 - 14:00
        Streda 13:00 - 13:30

      • PhDr. Martina Horňáková
      • PhDr. Martina Horňáková
        Martina.Hornakova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Teams, messenger, mobil):
        Utorok 14:00 - 15:00
        Web stránka
      • Ing. Jozef Hrabovský
      • Ing. Jozef Hrabovský
        Jozef.Hrabovsky@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Teams, mobil):
        Štvrtok 13:00 - 13:30
        Piatok 13:00 - 13:30
      • PaedDr. Miroslav Kertés
      • PaedDr. Miroslav Kertés
        Miroslav.Kertes@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (mobilný telefón):
        Pondelok 13:00 - 13:30
        Streda 13:00 - 13:30
      • Mgr. Ing. Anton Kocela
      • Mgr. Ing. Anton Kocela
        Anton.Kocela@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Teams, Messenger):
        Pondelok 13:00 - 13:30
        Utorok 13:00 - 13:30
      • Mgr. Jozefína Kočanová
      • Mgr. Jozefína Kočanová
        Jozefina.Kocanova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny(Skype, Viber, mobil):
        Utorok 13.00 – 13.30
        Streda 13.00 – 13.30

      • Mgr. Jana Kročková
      • Mgr. Jana Kročková
        Jana.Krockova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Teams, mobilný telefón):
        Utorok 13:00 - 13:30
        Streda 13:00 - 13:30
      • Mgr. Tamara Kušnírová
      • Mgr. Tamara Kušnírová
        Tamara.Kusnirova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Messenger, mobil):
        Utorok 13:00 - 14:00
      • Mgr. Miroslav Nistor
      • Mgr. Miroslav Nistor
        Miroslav.Nistor@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny(Messenger, Teams, mobil):
        Pondelok 13:00 - 14:00
      • Mgr. Jozef Pastír
      • Mgr. Jozef Pastír
        Jozef.Pastir@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Teams, Messenger, mobilný telefón):
        Streda 13:30 - 14:00
        Štvrtok 13:30 - 14:00
      • Mgr. Zuzana Porvazová
      • Mgr. Zuzana Porvazová
        Zuzana.Porvazova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny(Teams, Messenger, mobil):
        Pondelok 13:00 - 14:00
      • Mgr. Mária Sijartová
      • Mgr. Mária Sijartová
        Maria.Sijartova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny:
        Utorok 13:00 - 13:30
        Štvrtok 13:00 - 13:30


      • PaedDr. Renata Tomková
      • PaedDr. Renata Tomková
        Renata.Tomkova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (mobilný telefón):
        Štvrtok 13:00 - 13:30
        Piatok 13:00 - 13:30
      • PaedDr. Gabriela Tóthová
      • PaedDr. Gabriela Tóthová
        Gabriela.Tothova@zspavlovceuh.sk
        Konzultácie (Messenger, mobil):
        Streda: 13:00-13:30
        Štvrtok: 13:00-13:30
      • PaedDr. Erika Zolotová, PhD.
      • PaedDr. Erika Zolotová, PhD.
        Erika.Zolotova@zspavlovceuh.sk
        Konzultačné hodiny (Messenger)
        Utorok 13.00 – 14.00
      • Mgr. Mária Bandasová
      • Mgr. Mária Bandasová
        Maria.Bandasova@zspavlovceuh.sk
        Konzultácie (Messenger, mobil):
        Pondelok 10:00 – 10:30
        Streda 10:00 – 10:30
      •  Adriána Imreová
      • Adriána Imreová
        Adriana.Imreova@zspavlovceuh.sk
        Konzultácie (Messenger, osobný pohovor, mobil):
        Utorok 10:30 - 11:30
      • Kontakty

        • Základná škola s materskou školou, Školská 3, Pavlovce nad Uhom
        • zspavlovceuh@zspavlovceuh.sk
        • Erika.Zolotova@zspavlovceuh.sk
        • webmaster@zspavlovceuh.sk
        • tel: +421 56 649 42 12
        • Školská 3 Pavlovce nad Uhom 072 14 www.zspavlovceuh.sk 072 14 Pavlovce nad Uhom Slovakia
        • 35543825
        • 2021672015
    • Fotogaléria

        zatiaľ žiadne údaje