• Kontakt, poplatky, prevádzka

      •  

        Zástupkyňa riaditeľa školy  pre materskú školu

        Mgr. Erika Bartošová
        Tel.: 056/ 64 94 212 kl.206
        Tel.: 056/ 64 94 336
        Mobil: +421 948 520 413
         

        Trieda Včielky

        Triedna učiteľka: Jana Gregušová  (Jana.Gregusova@zspavlovceuh.sk)
                     učiteľka: Lenka Šlinská      (Lenka.Slinska@zspavlovceuh.sk)           
         
        Trieda Lienky
         
        Triedna učiteľka: Kamila Halajčíková (Kamila.Halajcikova@zspavlovceuh.sk)
                     učiteľka: Iveta Havlíková       (Iveta.Havlikova@zspavlovceuh.sk)
         

        Prevádzka materskej školy

        Materská škola je v prevádzke v pracovných dňoch v dobe od 7.00 do 16.00 hod.

        Poplatky materskej školy:

        Za pobyt dieťaťa v materskej škole podľa Všeobecne záväzného nariadenia č. 1/2011 zo dňa 20.05.2011.

        Obec v Pavlovciach nad/Uhom ako zriaďovateľ Základnej školy s materskou školou určuje výšku poplatku:

        ·         Výška príspevku za pobyt dieťaťa v materskej škole mesačne na jedno dieťa je 5 EUR.

        ·         Príspevok sa uhrádza vopred do 10-tého dňa v kalendárnom mesiaci 

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Školská 3, Pavlovce nad Uhom
      • zspavlovceuh@zspavlovceuh.sk
      • Erika.Zolotova@zspavlovceuh.sk
      • webmaster@zspavlovceuh.sk
      • tel: +421 56 649 42 12
      • Školská 3 Pavlovce nad Uhom 072 14 www.zspavlovceuh.sk 072 14 Pavlovce nad Uhom Slovakia
      • 35543825
      • 2021672015
      • info@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12
      • podatelna@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12
      • staznosti@zspavlovceuh.sk +421 56 290 80 33 +421 56 649 42 12 klapka 203 +421 948 033 093
      • RNDr. Milan Zolota, PhD., MBA riaditel.pnu@gmail.com riaditel@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12 kl.205
      • Mgr. Erika Bartošová Erika.Bartosova@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12 kl. 206 +421 948 520 413 +421 56/649 43 36 +421 56/649 42 12 kl.200 +421 56/649 42 12 kl.201 +421 948 158 553
      • PhDr. Martina Horňáková Martina.Hornakova@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12 kl. 207 +421 948 520 417
      • PaedDr. Erika Zolotová, PhD. vychovne.poradenstvo@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12 klapka 208
      • Mgr. Eva Baková karierove.poradenstvo@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12 klapka 208
      • Ing. Lukáš Jenčo ekonom@zspavlovceuh.sk +421 56/290 80 33 +421 56/649 42 12 klapka 203 +421 948 033 093
      • Jana Javorová pam@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12 kl. 204 +421 948 864 090
      • Mgr. Jozef Krupa skolska.jedalen@zspavlovceuh.sk +421 56/649 42 12 kl. 202 +421 948 115 430
      • skolska.kniznica@zspavlovceuh.sk
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje